لباس کار

نکاتی که هنگام خرید لباس کار باید در نظر بگیرید

لباس کار

نکاتی که هنگام خرید لباس باید رعایت کنیم

اگر بگوییم که لــــباس، تنها جنبه نمایان کردن شـخصیت آدم‌ها به شمار می‌رود و قضاوت‌های اولیه بر مبنای آن صورت می‌گیرد،اشتباه نکرده ایم.

لباسی که می‌پوشیم، می‌تواند طــــــرف مقابل ما را متوجه نقاط مثبت شخصیتمان کند. به علاوه، چنانچه لباس مناسبی به تن داشته باشیم، با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بیشتری با دیگران ارتباط برقرار می‌کنیم.

پس با کمـــــی دقت و وقت گذاشتن در زمان خرید آن میتوانیم باعث بهتر شدن برداشت دیگران از خودمان شویم

لباس می‌تواند برایتان آرامش روحی به همراه بیاورد و بازده کاریتان  را افزایش دهد به این شرط که

اولا: در آن احساس راحتی کنید

دوما: برازنده‌تان باشد.

Et senectus لباسی که می‌خرید باید راحت باشد و ارزش پولی را که می‌پردازید، داشته باشد. به عبارت دیگر، باید کیفیت پارچه و دوخت آن طوری باشد که لباس مدت زمان معقولی عمر کند. پیش از خرید، به بافت و مرغوبیت پارچه لباس‌ توجه کنید. یکی از نشانه‌های پارچه خوب این است که هر دو روی آن از یک کیفیت واحد برخوردار است. هر چه بافت پارچه نرم‌ و در عین حال مقاوم باشد، ارزش آن هم بالاتر است..

خرید لباسکار

کسانی در انتخاب لباس موفق‌ترند که هنگام خرید، از شکل و فرم بدن، رنگ پوست و رنگ موی خود آگاهی کامل داشته باشند. 

مشخصات لباس

در طح ها و رنگهای دلخواه شما

8 – 12 April / h 12 – 18

باید بدانید که کدام رنگ و بافت با استیل صورت و بدن شما هماهنگی بیشتری دارد..

اگر می‌خواهید لباسی که انتخاب می‌کنید، دوام زیادی داشته‌ باشد، دور لباس‌های چسبان و تنگ را خط بکشید. البته لباس نباید خیلی هم بزرگتر از سایز معمول شما باشد. به رنگ لباس هم دقت کنید که از نوع ثابت باشد تا مبادا با چند بار شستشو بی‌رنگ شود.

لباس کار

توصیه می‌شود بیماران دیابتی از لباس‌هایی با جنس نرم و لطیف استفاده کنند. بهتر است در البسه این دسته از بیماران، از دکمه و قلاب کمتر استفاده شده باشد تا فشار حاصل از آن باعث آسیب‌ رساندن به پوست نشود. همچنین، کسانی که دچار حساسیت‌های پوستی هستند باید حتی‌الامکان از لباس‌های نخی و راحت استفاده کنند. 

برای انتخاب لباس‌های معمول روزانه‌تان این موضوع را در نظر داشته‌ باشید که این لباسها، لباسهای رسمی و جدی نیستند. پس، تنها فاکتور مهمی که باید از آن برخوردار باشند، <راحتی> است چون شما قرار است بیشتر روز خود را در این لباس‌ها سپری ‌کنید. معمولا لباس‌های روزانه، در زیرمجموعه لباس‌های اسپرت و غیررسمی قرار می‌گیرند. چون این لباس‌ها مدت زمان زیادی با پوست بدن تماس دارند، بهتر است از یک جنس لطیف تهیه شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *