ASANPOOSH WORK WEAR (Since 1980)

اختتامیه نمایشگاه بهداشت، ایمنی و محیط کار

اختتامیه هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های نوین بهداشت، ایمنی، محیط کار

هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های نوین بهداشت، ایمنی، محیط کار از تاریخ 19 مهر ماه سال جاری به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

در این دوره از نمایشگاه بیش از 80 شرکت کننده از سراسر جهان و در زمینه های مختلف ایمنی ، بهداشت ، امداد و نجات و... شرکت کرده اند .

همچنین شرکت آسان پوش به عنوان بزرگترین تولیدکننده پوشاک صنعتی و لباسکار افتخار حضور در این رویداد بزرگ بین المللی را داشت و به لطف خدا توانسته ایم سهم کوچکی در این رخداد بزرگ داشته باشیم.

در طی این دوره از نمایشگاه جلسات مختلفی با مدیران و مسئولین شرکت های بزرگ نفتی،گازی،پالایش و پتروشیمی و آتشنشانی برگزار گردیده و دو طرف به نقطه نظرات مثبت و مهمی دست یافتند که می تواند در جهت بهبود پوشاک مصرفی در صنایع کشورکمک شایانی کند.

همچنین با لطف خداوند و با عنایت به نام گذاری سال 1401 توسط رهبر معظم انقلاب،  این شرکت توانست قراردادهای همکاری دو جانبه ای با شرکت های مختلف در زمینه ی پوشاک ایمنی به امضا برساند و توفیق این را داشته باشد که با افزایش تولید خود موجب اشتغال زایی شده و به عنوان یک کارگاه تولیدی ، سهم کوچکی در تولید ملی و اشتغال آفرینی را داشته باشد.

جهت دیدن گالری تصاویر نمایشگاه کلیک فرمایید