ASANPOOSH WORK WEAR (Since 1980)

روش مناسب شست و شوی لباس کار

روش مناسب شست و شوی لباس کار

همه لباس کارها در معرض فرسودگی و پارگی یکسان نیستند، بنابراین تعداد دفعات شستشوی آنها به شغل شما و جنس پارچه لباس کار بستگی دارد. مانند هر لباس دیگری، لباس کار شما نیاز به مراقبت خوبی دارد، به خصوص اگر می خواهید دوام داشته باشد؛ این لباس ها معمولاً برای شرایط سخت ساخته می شوند، اما این بدان معنا نیست که در برابر آسیب ها غیر قابل نفوذ هستند.

چرا نباید لباس کار ارزان بخریم؟

چرا نباید لباس کار ارزان بخریم؟

در حالی که خرید لباس کار ارزان مزایایی به همراه دارد، اما مشکلاتی نیز مربوط به این خرید ارزان قیمت وجود دارد. خرج کردن پول برای لباس کار ارزان قیمت بسیار آسان است، اما به ندرت در حین اینکار به تأثیر انتخاب هایمان در کار، ایمنی و چرخه عمر انواع لباس کار در آینده فکر می کنیم.

لباس کار ضد آب

لباس کار ضد آب

لباس کار ضد آب Waterproof Workwear نوعی لباس کار تخصصی و ایمنی است که کیفیت آن اهمیت بسیاری دارد، اما پیدا کردن آن همیشه آسان نیست. در صورتی که افراد در محیط های باز و به خصوص در شرایط آب و هوایی نامساعد، از لباس ضدآب استفاده نکنند به دلیل خیس شدن و سرما راندمان کاری بسیار پایینی خواهند داشت.

رنگ های مناسب لباس کار اداری

رنگ های مناسب لباس کار اداری

شغل شما هر چه که باشد، توجه به روانشناسی رنگ در زمان خرید لباس کار اداری مفید خواهد بود؛ برای استفاده بهینه از برند و لباس کار خود، به معانی رنگ های پرکاربرد توجه کنید. رنگ های روشن تر برای روز مناسب هستند و ظاهری بسیار شاداب و تمیز به شما می دهند، اما اگر به دنبال لباس کار رسمی تر یا لباس مناسب برای یک کنفرانس هستید، انتخاب رنگ های تیره تر می تواند توصیه شود.

ویژگی های لباس کار تراشکاری

ویژگی های لباس کار تراشکاری

لباس کار تراشکاری باید به طور کامل پوشیده باشد، زیرا در هر لحظه از کار ممکن است تراشه های فلزی داغ به سمت فرد پرتاب شود، همچنین جنس پارچه لباس کار می تواند ایمنی کارگر را تامین کند.

نکاتی برای خرید لباس کار راحت

نکاتی برای خرید لباس کار راحت

بیش از اینکه ایمن باشید، لباس کار شما باید راحت باشد، برای دستیابی به این مهم موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. لباس کار راحت می تواند تفاوت های زیادی ایجاد کند، به شما این امکان را می دهد که به راحتی حرکت کنید و در کاری که انجام می دهید بهره وری بیشتری داشته باشید.

جنس پارچه لباس کار

جنس پارچه لباس کار

پارچه های لباس کار اغلب از ترکیبی از مواد یا الیاف متعدد ساخته می شوند تا ترکیبی از راحتی و دوام را ارائه دهند. معمولا این پارچه ها از دو بخش الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته می شوند.

کدهای لباس کار اداری

کدهای لباس کار اداری

به طور کلی نوع لباس کار اداری مستقیماً به نظر مدیرعامل و قوانین شرکت بستگی دارد و حتی ممکن است برای بخش ه ای مختلف یک اداره متفاوت باشد. اما معمولاً چهار نوع کد لباس کار اداری وجود دارد: رسمی، نیمه رسمی یا حرفه ای، غیر رسمی و راحتی.

مزایای لباس کار برای شرکت ها و مشتریان

مزایای لباس کار برای شرکت ها و مشتریان

در حالی که کارکنان کسانی هستند که لباس کار می پوشند، در نهایت این مشتریان هستند که بیشترین سود را از این لباس خواهند برد. با داشتن نیروی کار حرفه ای، می توان تجربه ای عالی برای مشتریان فراهم کرد که بارها و بارها به شرکت شما مراجعه کنند.

لباس کار با دید بالا چیست؟

لباس کار با دید بالا چیست؟

اگر در یک محیط کار صنعتی و به خصوص محیطی خطرناک کار می کنید، مانند مناطق ساخت و ساز، انبارها، یا به طور کلی در هر مکانی نزدیک ماشین آلات سنگین، پس به یک مجموعه از لباس کار ایمنی با دید بالا نیاز دارید.

تاریخچه استفاده از لباس کار

تاریخچه استفاده از لباس کار

لباس کار از روزهای انقلاب صنعتی و حتی قبل نر از آن، مسیر طولانی را طی کرده است؛ از محافظ فلزی و چرمی اولیه برای مشاغل تخصصی مانند آهنگری و سنگ تراشی تا لباسکار های کاربردی و شیک امروزی. و از طریق این مسیر، لباس کار حتی بر مد عمومی نیز تأثیر گذاشته و از آن تاثیر گرفته است.

انواع لباس کار

انواع لباس کار

همه لباسکار ها یکسان ساخته نمی شوند، در حالی که برخی شرکت ها ممکن است لباس های غیررسمی را مناسب بدانند، مواردی وجود دارد که در آن به پوشیدن لباس کار ایمنی نیاز است.

نکاتی برای نگهداری از لباس کار

نکاتی برای نگهداری از لباس کار

برای اینکه از یک لباس کار مدت طولانی به طور مفید استفاده کنید باید آن را ارزشمند دیده و به درستی از آن نگهداری کنید، از شستشوی معمولی گرفته تا پیروی از دستورالعمل های خاص تولید کننده.

راهنمای خرید لباس کار تابستانی

راهنمای خرید لباس کار تابستانی

پوشیدن لباس کار مناسب در تابستان یکی از نیازهای تمرکز کارگران و کارمندان بر شغلشان می باشد، به خصوص برای کارگرانی که باید کارهای مختلف را به صورت فیزیکی انجام دهند. در این صورت، برای داشتن بالاترین سطح راحتی، که به منزله نشان دادن بهره وری در کار است، نوع مناسب لباس کار ضروری خواهد بود.

نکاتی برای خرید لباس کار اداری

نکاتی برای خرید لباس کار اداری

عوامل مختلفی وجود دارند که در تاثیرگذاری یک کارمند اداری نقش دارند و لباس کار یکی از بارزترین آنهاست. خرید لباس کار اداری می تواند بسیار گیج کننده باشد، که اساساً به دلیل وجود انتخاب های زیاد در بازار است؛ با این وجود حتی اگر تنوع گزینه ها خیلی زیاد باشد، نباید به هرچیزی بسنده کنید.

لباس کار برقکاری چه ویژگی هایی دارد؟

لباس کار برقکاری چه ویژگی هایی دارد؟

شغل برقکاری شامل خطرات شغلی زیادیست که در کارهای روزمره این شغل احتمال رخ دادن آنها وجود دارد؛ به همین دلیل لباس کار برقکاران به طوری طراحی شده است تا کاربران را ایمن نگه دارد و از آنها در برابر خطرات حرارتی مرتبط با الکتریسیته محافظت کند.

چرا باید برای کارمندانتان لباس کار تهیه کنید؟

چرا باید برای کارمندانتان لباس کار تهیه کنید؟

به عنوان یک کارفرما با خرید لباس کار برای کسب و کار خود می توانید مطمئن شوید که کارکنان شما لباس مناسبی دارند و می توانید سودآوری کسب و کار خود را افزایش دهید.

پارچه لباس کار 30 70 چیست؟

پارچه لباس کار 30 70 چیست؟

یکی از بهترین پاچه های لباسکار پارچه 70.30 می باشد. و این بدین معنا است که در روند تولید این پارچه از ۷۰% الیاف پنبه و ۳۰% الیاف پلی استر در تار آن استفاده شده است. گرماژ این پارچه بین ۳۰۰ تا ۴۸۰ گرم است و با توجه به تراکم بافت پارچه تغییر پیدا می‌ کند.

چه زمانی اقدام به تعویض لباس کار خود نماییم؟

چه زمانی اقدام به تعویض لباس کار خود نماییم؟

پوشش لباس کار تمیز و با کیفیت در محیط کار توسط کارکنان سبب افزایش راندمان کار و جلوه بهتر محیط کار شما می شود.اما با توجه به شرایط محیطی و انجام کارهایی که توسط کارکنان با توجه به حرفه خود صورت می گیرد ، با گذشت زمان لباس کار ظاهر اولیه خود را از دست داده و دچار مشکلاتی می شود. در این هنگام می بایست اقدام به خرید لباس کار جدید نمود.تصور این که تنها هنگامی که لباس کار غیر قابل استفاده بود می بایست اقدام به خرید لباس کار

مراحل تولید لباس کار و انواع استانداردهای آن

مراحل تولید لباس کار و انواع استانداردهای آن

به دلیل شرایطی که در هنگام استفاده از لباس کار در محیط های مختلف وجود دارد ، تولید لباس کار و انجام دقیق مراحل آن می بایست جز اولویت های مهم شرکت های تولیدی قرار گیرد.امروزه انواع مختلفی از شرکت ها اقدام به تولید لباس کار می نمایند که برند های معتبر و با کیفیت تنها اقدام به انجام چنین روند و مراحلی می نمایند. اگر قصد خرید لباس کار برای سازمان ، صنایع ، شرکت و... خود را دارید ، این مقاله راهنمای مناسبی برای خرید لباسکار با کیفیت برای شما خواهد بود.

ملاک های تعیین قیمت لباس کار

ملاک های تعیین قیمت لباس کار

یکی از ملاک های مهم برای مشتریان در هنگام خرید لباس کار ، قیمت آن می باشد. با توجه به این که استفاده از لباس کار بیشتر در محیط های صنعتی ، کارخانه ها ، سازمان ها و... که دارای تعداد پرسنل بالایی هستند می باشد ، کارفرمایان و مدیران چنین محیط هایی می بایست اقدام به خرید لباس کار با تعداد زیاد نمایند. بنابراین توجه به قیمت لباس کار پیش از خرید جز نکات حائز اهمیت می باشد.

معرفی مدل های مختلف لباس کار مهندسی

معرفی مدل های مختلف لباس کار مهندسی

استفاده و خرید لباس کار در تمامی محیط های صنعتی و ساختمان سازی مهم ترین بخش از ایمنی افراد در برابر حوادث می باشد.بنابراین استفاده از لباس کار مناسب با شرایط جز الزاماتی است که کارفرمایان می بایست نسبت به خرید آن اقدام نمایند.این کار علاوه بر وجوه حفاظتی کارگران در برابر حوادث ، از لباس شخصی افراد محافظت کرده و یکپارچگی محیط کار را به ارمغان می آورد. در محیط های کارگاهی

چه خطراتی در محیط کار پای افراد را تهدید می کند؟

چه خطراتی در محیط کار پای افراد را تهدید می کند؟

یکی از مهم ترین خطراتی که افراد در محیط های کار با آن رو به رو هستند ، صدماتی است که به طرق مختلف به پای افراد وارد می شود.با توجه به این موضوع و امر پیشگیری از بروز هر حادثه در محیط کار می بایست تمهیداتی جهت جلوگیری از چنین خطراتی صورت پذیرد. خرید لباس کار که شامل موارد مختلفی از جمله کفش ایمنی می شود ، ضروری ترین

موارد ایمنی در هنگام جوشکاری

موارد ایمنی در هنگام جوشکاری

یکی از پر استفاده ترین کارها در مشاغل صنعتی جوشکاری می باشد.در تمامی صنایع به منظور اتصال قطعات به یکدیگر از روش جوشکاری استفاده می شود. در صورتی که انجام این کار بدون در نظر گرفتن ایمنی صورت بگیرد امکان آسیب های جدی و جبران ناپذیر برای افراد وجود دارد.بنابراین خرید لباس کار و تجهیزات ایمنی از جمله

ویژگی ها و مزایای لباسکار زمستانه

ویژگی ها و مزایای لباسکار زمستانه

کار در فصل سرما به ویژه قرارگیری در معرض هوای سرد سبب ایجاد مشکلاتی در افرا می شود. به همین دلیل استفاده و خرید لباس کار زمستانی در چنین محیط هایی دارای اهمیت بالایی می باشد.یکی از راهکارهای غلط برای دوری از سرما که در کارکنان و کارگران محیط های مختلف از جمله محیط های صنعتی هستیم ، پوشیدن چند لباس بر روی هم برای گرم کردن می باشد.

بررسی مهم ترین نکات در تولید لباس کار

بررسی مهم ترین نکات در تولید لباس کار

به دلیل اینکه مهم ترین دلیل برای خرید لباس کار حفظ جان افراد در برابر حوادث مختلف در هنگام کار می باشد ، طراحی اصولی و رعایت استانداردهای لازم جهت تولید لباس کار دارای اهمیت بسزایی می باشد. به همین دلیل افرادی که قصد خرید لباسکار را برای حرفه خود دارند می بایست این لباس را از شرکت های معتبر خریداری نمایند تا از بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار باشد.

معرفی خصوصیات لباس کار صنعتی

معرفی خصوصیات لباس کار صنعتی

استفاده از لباسکار در شرایط مختلف کاری یکی از اولین پیش نیاز های هر شغل محسوب می شود و امروزه برای هر فعالیت و شغلی اقدام به تولید لباس کار بر اساس نوع فعالیت می شود. در فعالیت ها و مشاغل صنعتی نیز می بایست از لباس کار صنعتی استفاده نمود که دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود می باشد.

کلاه ایمنی دارای چه ویژگی هایی است؟

کلاه ایمنی دارای چه ویژگی هایی است؟

یکی از اصلی ترین لوازم ایمنی گه جز جدا نشدنی از لباس کار محسوب می شود ، کلاه ایمنی می باشد. امروزه بر اساس انواع محیط های کاری مدل های مختلفی از کلاه ایمنی تولید می شود که هریک از آن ها دارای متریال و ویژگی های مختلفی می باشد. با توجه به اینکه محافظت از سر در محیط کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ، تولید کلاه ایمنی با کیفیت در کنار لباس کار

معرفی ویژگی ها و انواع مدل های دستکش ایمنی

معرفی ویژگی ها و انواع مدل های دستکش ایمنی

استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب برای انجام هر کاری می بایست در اولویت شغلی قرار گیرد. بنابراین در محیط کار اعم از کارهای صنعتی ، ساختمانی و... خرید لباس کار برای افراد توسط پیمان کاران از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع لباس کار می نمایند که بر اساس ویژگی های محیطی تولیدات خود را انجام می دهند. یک لباسکار کامل شامل اقلام مختلفی از جمله لباس اصلی ، دستکش ایمنی ، کلاه ایمنی ، کفش ایمنی و... می شود که بنا به شرایط محیطی می بایست

ویژگی ها و استانداردهای لباس کار مهندسی

ویژگی ها و استانداردهای لباس کار مهندسی

یکی از ضروری ترین کارها در محیط های کارگاهی یا اداری استفاده از لباس کار می باشد. فرقی ندارد شما پرسنل ، کارفرما و... باشید ، برای ورود به چنین محیط هایی استفاده از لباس کار جز الزامات می باشد. به لباس کار های مورد استفاده در محیط های کارگاهی لباس کار مهندسی می گویند که دارای ویژگی ها و استانداردهای خاصی می باشد. اگر قصد خرید لباس کار برای

برای خرید لباس کار به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای خرید لباس کار به چه نکاتی باید توجه کرد؟

استفاده از لباس کار در محیط های مختلف کاری یکی از پر اهمیت ترین مسائل می باشد و می بایست برای انتخاب و خرید لباس کار مناسب دقت نمود. طی شرایط کاری مختلف هر فردی با حوادثی ممکن است دست و پنجه نرم کند که در صورت به وقوع پیوستن آن این لباسکار است که جان افراد را در برابر خطرات نجات می دهد

معرفی کفش ایمنی و ویژگی های آن

معرفی کفش ایمنی و ویژگی های آن

یکی از مسائل ضروری در هنگام انجام کارهای صنعتی و از این دست مشاغل استفاده از تجهیزات و لباس کار مناسب می باشد. تجهیزاتی که یک فرد در هنگام کار در چنین محیط هایی می بایست در اختیار داشته باشد بسته به نوع ان کار عبارتند از لباس کار مناسب ، کلاه ایمنی ، کفش ایمنی ، دستکش و...

دلایل اهمیت استفاده از لباس کار

دلایل اهمیت استفاده از لباس کار

اهمیت استفاده از لباس کار از فراهم کردن راحتی، حفظ ایمنی و یکپارچگی کارکنان یک مجموعه نشات میگیرد و با توجه به شرایط محیط کار و نوع شغلی که انجام می دهید باید از لباس کار مناسبی استفاده کنید.

نکاتی درباره نگهداری صحیح و شست و شوی لباس کار در محیط های شیمیایی

نکاتی درباره نگهداری صحیح و شست و شوی لباس کار در محیط های شیمیایی

یکی از مواردی که در هنگام استفاده از لباس کار می بایست به آن دقت نمود استفاده صحیح و نگهداری اصولی آن می باشد. شاید در طول روز ساعت های زیادی نیاز به استفاده از لباس کار باشد و این موضوع سبب آسیب به لباس کار در طولانی مدت شود.بنابراین رسیدگی و نگهداری صحیح از این لباس نیز می بایست در اولویت قرار گیرد. اگر قصد خرید لباس کار و یا

لباس کار کتان دارای چه ویژگی هایی است؟

لباس کار کتان دارای چه ویژگی هایی است؟

یکی از مدل های پارچه برای استفاده در لباس کار ، کتان می باشد. پارچه کتان دارای ویژگی های خاصی است که به دلیل دارا بودن آن ها گزینه مناسبی برای استفاده در تولید لباس کار می باشد. مقاومت بالای این پارچه و ضخیم بودن آن برای استفاده در محیط های کار ایده آل می باشد. اگر قصد خرید لباس کار با پارچه کتان را دارید پیشنهاد می کنیم

دلایل محبوبیت خرید لباس کار یکسره

دلایل محبوبیت خرید لباس کار یکسره

از جمله مدل های محبوب و پر طرفدار لباس کار ، لباسکار یک سره می باشد که بیشتر از سایر مدل ها از آن استفاده می شود.با توجه به اینکه استفاده از لباسکار مناسب در محل کار یکی از مهم ترین و کلیدی ترین مسائل به خصوص در محیط های صنعتی به شمار می رود ، استفاده از لباس کاز یک سره یکی

لباس کار آتش نشانی دارای چه ویژگی هایی است؟

لباس کار آتش نشانی دارای چه ویژگی هایی است؟

با توجه به شرایط خاصی که آتش نشان ها در وضعیت های اضطراری دارند و با خطرات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند ، لباس کار مورد نیاز آن ها می بایست دارای شرایط و ویژگی های خاصی باشد. به همین جهت برای تولید لباس کار آتش نشان ها می بایست موارد خاصی را در نظر گرفت تا در برابر خطرات گوناگون در امان بمانند. برای خرید لباس کار آتش نشانی تنوع زیادی وجود دارد که

بهترین لباس کار برای فصل تابستان کدام است؟

بهترین لباس کار برای فصل تابستان کدام است؟

لباس کار یکی از اصلی ترین ملزومات برای انجام امور صنعتی و ساختمانی محسوب می شود. به طور مثال برای انجام فعالیت ساختمان سازی استفاده از لباس کار مخصوص می بایست در اولویت حتی برای مهندسینی که در محل اجرای پروژه حاضر می شوند قرار گیرد. شاید اصلی ترین دلیل