ASANPOOSH WORK WEAR (Since 1980)

اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته

بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی از تاریخ 13 آبان ماه سال جاری به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.
در این دوره از نمایشگاه بیش از 10000 شرکت کننده از سراسر جهان و در زمینه های مختلف معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته و ... شرکت کرده اند .
همچنین شرکت آسان پوش به عنوان بزرگترین تولیدکننده پوشاک صنعتی و لباسکار افتخار حضور در این رویداد بزرگ بین المللی را داشت و به لطف خدا توانسته ایم سهم کوچکی در این رخداد بزرگ داشته باشیم.
در طی این دوره از نمایشگاه جلسات مختلفی با مدیران و مسئولین شرکت های بزرگ معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته برگزار گردیده و دو طرف به نقطه نظرات مثبت و مهمی دست یافتند که می تواند در جهت بهبود پوشاک مصرفی در صنایع نفتی و گازی کمک شایانی کند.
همچنین با لطف خداوند و با عنایت به نام گذاری سال 1402 توسط رهبر معظم انقلاب،  این شرکت توانست قراردادهای همکاری دو جانبه ای با شرکت های بزرگ معدنی به امضا برساند و توفیق این را داشته باشد که با افزایش تولید خود موجب اشتغال زایی شده و به عنوان یک کارگاه تولیدی ، سهم کوچکی در تولید ملی و اشتغال آفرینی را داشته باشد.

گالری عکس های نمایشگاه