ASANPOOSH WORK WEAR (Since 1980)

اختتامیه نمایشگاه نفت گاز پالایش و پتروشیمی سال 1403

بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی از تاریخ 19 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.
در این دوره از نمایشگاه بیش از 10000 شرکت کننده از سراسر جهان و در زمینه های مختلف نفتی ، گازی ، پالایش و پتروشیمی و ... شرکت کرده اند .
همچنین شرکت آسان پوش به عنوان بزرگترین تولیدکننده پوشاک صنعتی و لباسکار افتخار حضور در این رویداد بزرگ بین المللی را داشت و به لطف خدا توانسته ایم سهم کوچکی در این رخداد بزرگ داشته باشیم.
در طی این دوره از نمایشگاه جلسات مختلفی با مدیران و مسئولین شرکت های بزرگ نفتی،گازی،پالایش و پتروشیمی برگزار گردیده و دو طرف به نقطه نظرات مثبت و مهمی دست یافتند که می تواند در جهت بهبود پوشاک مصرفی در صنایع نفتی و گازی کمک شایانی کند.
همچنین با لطف خداوند و با عنایت به نام گذاری سال 1403 توسط رهبر معظم انقلاب،  این شرکت توانست قراردادهای همکاری دو جانبه ای با شرکت های بزرگ نفتی به امضا برساند و توفیق این را داشته باشد که با افزایش تولید خود موجب اشتغال زایی شده و به عنوان یک کارگاه تولیدی ، سهم کوچکی در تولید ملی و اشتغال آفرینی را داشته باشد.

گالری عکس های نمایشگاه