ASANPOOSH WORK WEAR (Since 1980)

لباس کار و پوشاک تبلیغاتی


مردم هدیه گرفتن را دوست دارند، تحقیقات نشان داده 85 درصد از مردم پس از دریافت یک کالای تبلیغاتی با شرکت مربوطه تجارت می کنند، هدایای تبلیغاتی رابطه شخصی تری با برند ایجاد کرده و مشتریان را به سفیران فروش محصولات تبدیل می کند. وقتی صحبت از محصولات تبلیغاتی کاربردی برای افزایش شناخت یک برند می شود، تعداد کمی به لباس کار تبلیغاتی شرکت فکر می کنند. پوشاک تبلیغاتی چه برای یونیفرم کارکنان، لباس کار، نمایشگاه ها، کنفرانس ها یا رویدادهای تفریحی، و باشگاه های بدنسازی قابل استفاده می باشد. لباس های سفارشی که لوگو یا نام شرکت شما را نشان می دهد، بهترین انتخاب هستند، تی شرت، شلوار، هودی، گرمکن، ژاکت، کلاه و انواع لباس کار، در همه سبک ها و رنگ ها در این دسته جای میگیرند.

انتخاب راه درست برای تبلیغ یک کسب و کار کار آسانی نیست، هر متخصصی به شما توصیه های متفاوتی می کند؛ برخی به شما می گویند که روی سئو تمرکز کنید، برخی دیگر تبلیغات تلویزیونی و رادیویی را توصیه می کنند. با این حال، همه آنها بر روی یک چیز توافق خواهند داشت، محصولات تبلیغاتی از جمله لباس کار تبلیغاتی سریعترین نتایج را به ارمغان می آورند، و مقرون به صرفه تر از هر ابزار تبلیغاتی دیگری هستند، و این یک واقعیت است.


پوشاک تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی یک وسیله طولانی مدت و کم هزینه برای تبلیغات شرکت شما است، چه لباس کار تبلیغاتی توسط کارمندان شما پوشیده شود و چه توسط مصرف کنندگان محصولات شما، با این ها نام شرکت شما برای سال ها در معرض دید عموم خواهد بود. لباس کار تبلیغاتی نشان دهنده هدایایی عالی برای رویدادها و انبوه مناسبت های دیگر نیز می باشد، آنها برای تیم های ورزشی، دانشجویان دانشگاه، باشگاه های کودکان، مشتریان، شرکا، رویدادهای خیریه و همچنین مدارس ایده آل هستند. انواع پوشاک تبلیغاتی شامل لباس کار یکسره، کلاه، جلیقه یا کاور، شلوار دوبنده و شلوار کار و تی شرت تبلیغاتی می باشد که می توانید هر کدام از آنها را بر اساس نوع کار مشتریان هدف به آنها هدیه دهید. با توجه به لباس کار های تبلیغاتی به عنوان بخشی از یونیفرم کارمندان یک مجموعه یا شرکت های زیرمجموعه یک انتخاب محبوب است و هر شرکتی که یک فروشگاه خرده فروشی دارد می تواند لباس تبلیغاتی را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود در نظر بگیرد.

وقتی صحبت از رویدادهایی مانند نمایشگاه ها، کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری یا دوره های آموزشی به میان می آید، پوشاک و لباس کار تبلیغاتی انتخابی مناسب برای معرفی یک برند است. این انتخاب به سایر بازدیدکنندگان کمک می کند تا اعضای کارکنان شما را شناسایی کنند و تصویری واضح و بسیار حرفه ای را به تصویر می کشد، اگر طراحی شما مناسب باشد، بسیاری از مردم به سمت مجموعه شما جذب خواهند شد. گزینه های متنوعی روی طیف وسیعی از لباس ها برای تبلیغات وجود دارند، از چاپ روی لباس گرفته تا دوخت که امکان تولید تصاویر و لوگوهای تمام رنگی را به صورت استاندارد می دهد.


پوشاک تبلیغاتی


لباس کار تبلیغاتی چگونه می توانند اثرگذار باشند؟

اگر تصمیم بگیرید به کارمندان خود لباس کار اداری مارک دار بدهید، کارکنان هماهنگ و قابل تشخیص از سایرین خواهید داشت؛ این لباس ها تصویری را که می خواهید منتقل کنید، تقویت می کند و فضای کاری حرفه ای را نشان می دهد. از سوی دیگر، اگر تصمیم دارید در نمایشگاه ها یا کنفرانس ها، هدیه ای حرفه ای به مشتریان خود بدهید، با انتخاب پوشاک تبلیغاتی پشیمان نخواهید شد. هیچ ابزار فروشی بهتر از افرادی که لباس کار تبلیغاتی دریافت کرده و آن را می پوشند، برای انتشار نام یا محصول شرکت شما مناسب نیست. این دسته از افراد تضمین می کنند که لوگوی شما در مکان هایی قرار می گیرد که معمولاً فکرش را نمی کنید، از این گذشته ممکن است این لباس ها در بین افراد دیگری دست به دست شده و باعث تبلیغات در مکان های بیشتری می شود.

لباس کار تبلیغاتی به یک شرکت اجازه می دهد تا لوگوی خود را بر روی کالایی که مشتریانش هر روز استفاده می کنند اعمال کند. از آنجایی که لباس ها برای مدت طولانی در خانه ها باقی می مانند، اسم مجموعه به دریافت کننده اش دائماً یادآوری می شود و به احتمال زیاد زمانی که به محصول یا خدمات مشابه نیاز دارد، آن را به یاد می آورد. دیدن هر روز یک برند روی لباسی که استفاده می کنند، پیام بازاریابی را بدون آزار مشتری تقویت می کند، بر اساس گزارشاتی 25 درصد از مردم می گویند که برداشت آنها از یک شرکت پس از دریافت یک لباس کار تبلیغاتی مطلوب تر است؛ همچنین از هر ده نفر، شش نفر یک پوشاک تبلیغاتی را تا دو سال نگه می دارند.


مزایای استفاده از لباس کار تبلیغاتی

هدف از استفاده از پوشاک تبلیغاتی جذب مشتری و ایجاد جذابیت برند است، 50 درصد از افرادی که لباس کار تبلیغاتی دریافت می کنند از آنها در محل کار یا حتی در روزمره استفاده می کنند و 50 درصد دیگر تمایل دارند این اقلام را به جای دور انداختن در اختیار دیگران قرار دهند. مزایای زیادی برای استفاده از لباس کار های تبلیغاتی وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

•         مشتریان فعلی شما که یک لباسکار تبلیغاتی به عنوان هدیه دریافت می کنند، بیشتر مستعد خرید کردن مجدد از شما هستند.

•         سایر متقاضیان یک محصول، اگر از قبل یک پوشاک تبلیغاتی از شما دریافت کنند، احتمالاً برای اولین خرید خود به شما مراجعه می کنند.

•         اگر طرح های جالب و زیبایی روی پوشاک تبلیغاتی خود ایجاد کنید که توجه را به خود جلب کند، می تواند متقاضیان بیشتری برای دریافت این لباس های تبلیغاتی و خرید محصول از شما پیدا کند.

•         با تولید لباس کار تبلیغاتی از پارچه هایی با جنس خوب و باکیفیت، این لباس ها برای چندین ماه آینده یا حتی یک یا دو سال نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به ترویج نام برند شما در طول سال ها ادامه می دهد. اگرچه لباس کار صنعتی نیاز به داشتن ویژگی های بخصوص مانند کیفیت بسیار بالا و عایق در برابر حرارت دارد، اما تعداد زیادی افرادی که در مشاغل فنی و شخصی کار میکنند از لباس کار تبلیغاتی استفاده می کنند تا لباس های خود را از کثیفی و آسیب دور نگه دارند.

•         در مقایسه با سایر اشکال تبلیغات، لباس کار های تبلیغاتی هزینه زیادی را برای شما به همراه ندارد؛ معمولاً تولیدکنندگان پوشاک تبلیغاتی قیمت این دسته از لباس ها را برای تولید انبوه پایین نگه می دارند.


تی شرت تبلیغاتی


نکات کلیدی در انتخاب پوشاک تبلیغاتی

وقتی صحبت از لباسکار تبلیغاتی می شود، انتخاب های زیادی وجود دارد که احتمالاً برای تصمیم گیری به زمان نیاز خواهید داشت، در نهایت، انتخاب لباس مناسب برای تبلیغ به سلیقه شما بستگی دارد. اگر از لباس های تبلیغاتی درست استفاده کنید، می تواند ابزاری عالی باشد که وفاداری مشتریان و تیم شما را به همراه داشته باشد، این انتخاب شناخت برند و همچنین فروش شما را افزایش می دهد. جنس، طرح، رنگ و سبکی که انتخاب می کنید می تواند به شما در انتقال پیام شرکت یا سازمانتان کمک کند. هنگام خرید لباس کارتبلیغاتی، به یاد داشته باشید که همه پارچه ها یکسان ساخته نمی شوند، موارد استفاده از لباس کار تبلیغاتی، تعیین کننده نوع پارچه ایست که می خواهید در نظر بگیرید. پوشاک تبلیغاتی می تواند موارد زیر را شامل شود:

1- کلاه تبلیغاتی: با چاپ یا دوخت برندتان روی کلاه می توانید یک هدیه شگفت انگیز به مشتریانتان بدهید، می توانید آنها را در رویدادهای بازاریابی برای معرفی محصولات جدید یا در نمایشگاه ها توزیع کنید.

2- تی شرت تبلیغاتی: تیشرت ها مورد علاقه اکثر افراد به عنوان لباس های تبلیغاتی هستند، بیشتر افرادی که تی شرت تبلیغاتی دریافت می کنند آن را در دراز مدت استفاده می کنند.

3- لباس کار تبلیغاتی: پیراهن ها و شلوارها یا لباس کار یکسره با برند شرکتی در ذهن مردم باقی می مانند و با استفاده از جنس خوب پارچه برای مدت ها برند شما را ترویج می کنند.

4- جلیقه و کاور تبلیغاتی: جلیقه و کاور تبلیغاتی می تواند گزینه خوبی برای ارائه برند شما در بین کارمندان، کارگران و صنعتگران باشد و همچنین در بین افراد ورزشکار نیز محبوبیت دارد.

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید